بیمه اتومبیل

خودرو در کشور ما بیشترین نقش را در مسافرت های درون شهری و برون شهری به خود اختصاص داده است. نارسایی های موجود و مرتبط با امور رانندگی موجب شده است تا همه ساله با حجم بسیار بالایی از تصادفات رانندگی و خسارت های بدنی و مالی روبرو شویم. شرکت سهامی بیمه آسیا به منظور ارائه خدمات بیمه خودرو ، پوشش های خود را در سه بخش به هموطنان عزیز عرضه می کند:

16-بیمه-اتومبیل

بیمه نامه بدنه خودرو

در بیمه نامه بدنه ،‌ وسایل نقلیه بیمه شده در مقابل خطرات اصلی سرقت ، صاعقه ،‌آتش سوزی ،‌انفجار و تصادف تحت پوشش قرار گرفته و خسارت های جزئی و کلی وارد شده ناشی از خطرات اصلی به وسیله نقلیه بیمه شده اعم از دستمزد ، تعمیرات و ارزش لوازم در صورتی که وسیله نقلیه به ارزش معاملاتی بازار بیمه شده باشد به قیمت روز حادثه پرداخت می شود.علاوه بر پوشش های فوق ، می توان با پرداخت حق بیمه اضافی و با رعایت بعضی از شرایط و مقررات ، انواع خودرو را در مقابل خسارت های خاص دیگری نیز بیمه نمود.

بیمه نامه مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری در مقابل شخص ثالث

بیمه نامه های شخص ثالث ،‌پوشش خسارت های مالی و صدمات بدنی شامل پوشش فوت ، جرح ، نقص عضو و هزینه های پزشکی ،‌ناشی از حوادث رانندگی در چهارچوب قوانین بیمه و شرایط عمومی و خصوصی را دارا می باشد.

70-بیمه-اتومبیل